Żłobek Bielany do nowoczesny, kameralny żłobek, który powstał w sierpniu 2017 r. Jest on stworzony na wzór naszych żoliborskich placówek, które działają od 2009 r. W żłobku na Bielanach przy ul. Niedzielskiego 2A oferujemy Państwu nie tylko naukę samodzielności, codzienną opiekę i fantastyczną zabawę, ale również prowadzimy zajęcia z j. angielskiego oraz z j. włoskiego. Dodatkowo  dzieci uczestniczą w lekcjach muzyki  podczas których nasi mali żłobkowicze uczą się śpiewać,  tańczą oraz poznają instrumenty muzyczne. Jest to połączenie rytmiki z elementami muzyki oraz zabaw z wykorzystaniem instrumentów muzycznych.  Żłobek Bambino odwiedza zaprzyjaźniona Pani pielęgniarka oraz teatr Arlekin, który zachwyca nas swoimi bajecznymi przedstawieniami. Dzieci uczestniczą również w dodatkowych zajęciach logopedycznych.

Dzięki naszym doświadczonym ciociom, opracowaliśmy plan dydaktyczny, który jest realizowany w ciągu całego roku żłobkowego. Podczas naszych zajęć dzieci uczą się wierszyków, piosenek, poznają różne techniki plastyczne, uczą się przyrządzać kanapki, sałatki, szaszłyki oraz inne proste i smaczne dania.  Codziennie się gimnastykujemy oraz wspólnie czytamy bajki.

Wychodzimy codziennie na spacery, dzięki naszym 6 – osobowym wózkom możemy spacerować bez ograniczeń, bez względu na warunki atmosferyczne 🙂 Starsze dzieciaki uczymy chodzić przy tzw. wężu. Staramy się, żeby spacery były jak najdłuższe.