Klub Bambino to rodzinne miejsce, w którym wieloletnie doświadczenie pedagogiczne mamy Grażyny łączy się z metodą Montessori oraz temperamentem i nowoczesnym podejściem córki Marzeny

 

Mama Grażyna Kucharska – prywatnie mama dorosłych już dziś Marzeny i Marcina, babcia Marysi, Adasia, Maćka i Miłosza, pedagog z wieloletnim stażem, swoje doświadczenia zdobywała między innymi w Państwowym Przedszkolu nr 105 na Żoliborzu, w Przedszkolu nr 305 na Bielanach oraz Klubie Malucha Mały Odkrywca. Założycielka klubu malucha i żłobka Bambino. Przede wszystkim troskliwa, ciepła i bardzo opiekuńcza mama i babcia, pedagog z powołania – jej misja to kształcić i wychowywać wszystkie pociechy, które spotyka na swojej drodze. Radosna i oddana dzieciakom, swoje inspiracje zawodowe czerpie z metody Montessori oraz Rodzicielstwa Biskości. Jest zawsze dla dzieci i z dziećmi – wspiera je, kocha i daje ogromne wsparcie – jest po prostu super ciocią Grażynką.

Córka Marzena Wierzbicka – mama Maćka i Miłosza, z zawodu tłumaczka i lektorka języka włoskiego. Jej pasją są Włochy i wszystko co się z tym wiąże, a przede wszystkim język, sztuka kulinarna oraz literatura. Autorka nowatorskiej metody nauczania języka włoskiego BambinoItaliano. Jest młodą mamą, która próbuje połączyć pasję, macierzyństwo oraz życie zawodowe. Z tego względu postanowiła dołączyć do zespołu Bambino, aby wspólnie z mamą stworzyć cudowne miejsce dla dzieciaków, gdzie liczą się emocje, bezpieczeństwo i wsparcie.