Klub Bambino to rodzinne miejsce, w którym wieloletnie doświadczenie pedagogiczne mamy Grażyny łączy się z włoską żywiołowością córki – Marzeny, tworząc międzynarodową codzienność dla rozwoju Twojego malucha!

 

Mama Grażyna Kucharska – prywatnie mama dorosłych już dziś Marzeny i Marcina, babcia Marysi, Adasia i Maćka, pedagog z wieloletnim stażem, swoje doświadczenia zdobywała między innymi w Państwowym Przedszkolu nr 105 na Żoliborzu, w Przedszkolu nr 305 na Bielanach oraz Klubie Malucha Mały Odkrywca. Założycielka klubu malucha i żłobka Bambino. Przede wszystkim troskliwa, ciepła i bardzo opiekuńcza mama i babcia, pedagog z powołania – jej misja to kształcić i wychowywać wszystkie pociechy, które spotyka na swojej drodze. Radosna i oddana dzieciakom, poskromi nawet największych uparciuchów i nakarmi najbardziej zacietrzewionych niejadków. Jednym słowem superniania.

Córka Marzena Wierzbicka – mama rocznego Maćka, zawodowo tłumaczka i lektorka języka włoskiego, absolwentka Uniwersytetu w Palermo oraz podyplomowych studiów dla tłumaczy przysięgłych IPSKT na wydziale Lingwistyki Stosowanej UW. Italianistka z wykształcenia i z zamiłowania. Jej pasją są Włochy i wszystko co się z tym wiąże, a przede wszystkim język, sztuka kulinarna oraz literatura. Autorka nowatorskiej metody nauczania języka włoskiego BambinoItaliano. Jest młodą mamą, która próbuje połączyć pasję, macierzyństwo oraz życie zawodowe. Z tego względu postanowiła założyć międzynarodowy klubik dla dzieci i mam, gdzie magia sztuki, dobrej i zdrowiej kuchni oraz różnorodności kulturowej będzie codziennością.